Patagonia Ms Torrentshell 3L Jakke

Bedste pris
Stabil pris
1.599kr
1.600 krSPAR 0%
hos Sportdres Fiskegrej.dk
På lagerFri fragtLaveste

Patagonia Torrentshell 3L Jakke er den ideelle løsning til både byliv og udendørseventyr. Den er fremstillet i 100% genanvendt ripstop-nylon med en 3-lags H2No™ Performance Standard membran, der sikrer høj vandtæthed, åndbarhed og slidstyrke. Tapede syninger giver ekstra beskyttelse mod elementerne, hvilket gør den perfekt til hverdagsbrug såvel som vandre- og fisketure.

Patagonia Ms Torrentshell 3L Jakke koster lige nu 1.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.599 kr (01. marts 2026) og 1.599 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Patagonia M's Torrentshell 3L Jakke Black
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Patagonia Torrentshell 3L Jacket 2023-Black -L
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Munk Store DK favicon
Munk Store DK
Ms Torrentshell 3L Jacket Black
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Patagonia Mens Torrentshell 3L Jacket, Black
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Frakker og jakker