Patagonia Better Sweater Jacket

Bedste pris
Stabil pris
960kr
1.199 krSPAR 20%
hos Pro Outdoor
På lagerFri fragtLaveste

Patagonia Better Sweater Jacket kombinerer det stilfulde look fra en striktrøje med fleecens praktiske egenskaber. Ideel til både udendørs eventyr og afslappede byture. Den er fremstillet i 100% polyesterfleece og kommer i en smuk River Rock Green farve.

Patagonia Better Sweater Jacket koster lige nu 960 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 960 kr (25. marts 2026) og 960 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 960 kr hos Pro Outdoor.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Patagonia Mens Better Sweater Jacket, River Rock Green
960 kr
+ fri fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Patagonia Better Sweater Jakke River Rock Green
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Patagonia Better Sweater Jacket-River Rock Green -L
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Munk Store DK favicon
Munk Store DK
Ms Better Sweater Jkt River Rock Green
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Patagonia
Kategori: Frakker og jakker