Paris Gulvlampe

Paris Gulvlampe i messing bringer en elegant og sofistikeret atmosfære til dit hjem med sit stilrene design. Passer perfekt til det moderne, skandinaviske interiør. Lampens fine detaljer og solide konstruktion sikrer både funktionalitet og stil.

Paris Gulvlampe koster lige nu 959 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 909 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 909 kr (05. juli 2026) og 959 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 959 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Paris gulvlampe messing stål
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Paris Gulvlampe Gulvlampe, Messing
982 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Paris Gulvlampe Messing med stofledning på 210 cm GU10 fatning
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Paris gulvlampe 25x150x25cm messing dekor
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Lausanne messing gulvlampe
1.249 kr
Total: 1.249 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gulvlampe Lampe i messing med stofledning på 210 cm Pære: GU10/5W LED IP20 6409104
1.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Lamper