Paris Bordlampe

Bedste pris
Stabil pris
499kr
599 krSPAR 17%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Paris Bordlampe kombinerer moderne design med funktionalitet. Fremstillet i stilrent sort stål, er lampen udstyret med en 200 cm lang stofledning, der giver fleksibilitet i placering. Perfekt til at tilføje et elegant touch til din indretning.

Paris Bordlampe koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (08. april 2026) og 499 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Paris Bordlampe, Sort, H:47cm
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Paris bordlampe 20x47x20cm sort
515 kr
Total: 515 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Paris bordlampe sort stål
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Paris Bordlampe Bordlampe, Metal, Sort
534 kr
+ 49 kr fragt
Total: 583 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bordlampe Lampe i sort med stofledning på 200 cm Pære: GU10/5W LED IP20 6409101
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Lamper