Parfums de Marly Pegasus Eau de Parfum

Bedste pris
Stabil pris
1.650kr
2.050 krSPAR 20%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Parfums de Marly Pegasus Eau de Parfum tilbyder en unik og raffineret duftoplevelse. Denne unisex parfume kombinerer friske, krydrede noter med en varm, træagtig base, der giver en tidløs elegance. Perfekt til både hverdag og særlige lejligheder.

Parfums de Marly Pegasus Eau de Parfum koster lige nu 1.650 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.713 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.650 kr (27. maj 2026) og 1.713 kr (06. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.650 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Parfums De Marly Pegasus Edp Spray
1.650 kr
+ fri fragt
Total: 1.650 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Parfums de Marly Pegasus Edp Spray 125 ml
1.713 kr
Total: 1.713 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Parfums de Marly - Pegasus Eau de Parfum - 125 ml
1.795 kr
+ fri fragt
Total: 1.795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Parfums De Marly Pegasus Edp-s -125ml
1.880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.920 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Parfums De Marly PEGASUS EDP 125 ml)
2.050 kr
+ fri fragt
Total: 2.050 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: parfums de marly
Kategori: Parfume og eau de cologne