Panasonic SD-YR2550SXE

4.7 (1 anmeldelse)
Panasonic SD-YR2550SXE
Bedste pris
Stabil pris
1.784kr
2.559 krSPAR 30%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Panasonic SD-YR2550SXE brødmaskine gør det nemt at bage frisk brød hjemme. Med 31 programmer kan du lave alt fra glutenfrit til syltetøj med lethed. Den elegante sølvfinish passer perfekt ind i ethvert moderne køkken.

Panasonic SD-YR2550SXE koster lige nu 1.784 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.917 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.784 kr (07. april 2026) og 1.917 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.784 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Panasonic Brødmaskine 550W Sølv
1.784 kr
Total: 1.784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic Bagemaskine SD-YR2550SXE bread maker
1.931 kr
+ fri fragt
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Panasonic Bakmaskin SD-YR2550SXE Gluten fritt XL Degar Sylt mm
1.969 kr
Total: 1.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Panasonic Automatic Bread Maker Sd-yr2550sxe
2.370 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.410 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Bagemaskine SD-YR2550SXE Glutenfri XL Dejsyltetøj mm.
2.549 kr
Total: 2.549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Panasonic Brødmaskine 550W Sølv
2.559 kr
+ fri fragt
Total: 2.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Brødmaskiner