Panasonic SD-PN100KXE

4.6 (245 anmeldelser)
Panasonic SD-PN100KXE
Bedste pris
Stabil pris
1.170kr
1.869 krSPAR 37%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Panasonic SD-PN100KXE er en automatisk minibrødmaskine, der gør det nemt at bage frisk brød hjemme. Med 18 automatiske programmer kan du bage alt fra fuldkornsbrød til kager og pizzadej. Maskinen har fire glutenfri programmer og dobbelte temperatursensorer, der sikrer gode resultater hver gang. Det kompakte design passer ind i alle køkkener og hjælper med at undgå madspild ved at bage mindre brød.

Panasonic SD-PN100KXE koster lige nu 1.170 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 55 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.170 kr (09. maj 2026) og 1.170 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.170 kr hos Gucca.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Panasonic Automatic Bread Maker Half Size Sd-pn100kxe
1.170 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic Bagemaskine SD-PN100KXE breadmaker black
1.254 kr
+ fri fragt
Total: 1.254 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Panasonic Bakmaskin Mini SD-PN100KXE
1.375 kr
Total: 1.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Bagemaskine Mini SD-PN100KXE
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Brødmaskiner