Panasonic SC-HTB200 Soundbar

3.9 (431 anmeldelser)
Panasonic SC-HTB200 Soundbar
Bedste pris
Stabil pris
639kr
1.339 krSPAR 52%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Oplev en forbedret lydoplevelse med Panasonic SC-HTB200 Soundbar. Denne kompakte lydløsning tilbyder klare og fyldige toner gennem to fuld-range højttalere, hvilket bringer surroundlyd til din hjemmebiograf. Det elegante sorte design passer perfekt ind i moderne hjem, mens den trådløse Bluetooth-forbindelse gør det nemt at streame musik direkte fra dine enheder.

Panasonic SC-HTB200 Soundbar koster lige nu 639 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (16. april 2026) og 639 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Soundbar Panasonic SC-HTB200EGK 2.0 Bluetooth, 80 W, sort
639 kr
+ 129 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Panasonic SC-HTB200 Soundbar Sort
909 kr
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Panasonic Soundbar HDMI Bluetooth 80W
926 kr
Total: 926 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Soundbar HDMI Bluetooth 80W
1.299 kr
Total: 1.299 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Panasonic Soundbar Speaker Black 2.0
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Højttalere