Panasonic RF-D10EG

4.4 (356 anmeldelser)

Panasonic RF-D10EG radioen giver dig nem adgang til dine yndlingsradiokanaler med et enkelt tryk. Den kombinerer traditionel FM-modtagelse med moderne DAB/DAB+ teknologi og leverer klar lyd gennem en 10 cm højttaler. Den praktiske LCD-skærm er baggrundsbelyst for nem læsning. Radioen kan drives både med batterier og strøm, hvilket gør den ideel til både hjemmet og på farten.

Panasonic RF-D10EG koster lige nu 649 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 622 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 622 kr (07. april 2026) og 649 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Panasonic RF-D10EG-K DAB+/FM radio Sort
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic RF-D10EG-K DAB/DAB+/FM Mono
668 kr
+ 39 kr fragt
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Panasonic FM/DAB Radio snabbval AC/Batte
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
FM/DAB Radio hurtigopkald AC/Batte
1.189 kr
Total: 1.189 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Radioer