Panasonic PAW-BTANK100L

Panasonic PAW-BTANK100L er en kompakt, væghængt buffertank på 100 liter, der er designet til at stabilisere vandmængden i dit varmesystem. Denne tank sikrer en jævn og effektiv drift af din varmepumpe, hvilket resulterer i længere levetid og stabil varmefordeling i dit hjem.

Panasonic PAW-BTANK100L koster lige nu 4.299 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.231 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.231 kr (07. juli 2026) og 4.697 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.299 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Panasonic buffertank, væghængt, 100 liter
4.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Panasonic buffertank, væghængt, 100 liter
4.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Panasonic Aquarea buffertank 100 liter rustfri PAW-BTANK100L
4.693 kr
+ 99 kr fragt
Total: 4.792 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Panasonic buffertank, væghængt, 100 liter
4.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Panasonic PAW-BTANK100L Bufferbeholder, 100 l, 55 W, 1, 3 bar, gulv, Rustfri
6.063 kr
+ 79 kr fragt
Total: 6.142 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Panasonic PAW-BTANK100L Buffertank 100 Ltr. emaljeret til luft/vand VP
6.742 kr
+ 29 kr fragt
Total: 6.771 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Varmtvandsbeholdere