Panasonic LUMIX S 24mm F1.8

4.8 (38 anmeldelser)
Panasonic LUMIX S 24mm F1.8
Bedste pris
Faldet 6.9%
6.706kr
10.928 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Panasonic LUMIX S 24mm F1.8 er et fremragende vidvinkelobjektiv til både MILC og SLR kameraer. Det byder på avanceret optisk ydeevne, perfekt til både landskabs- og arkitekturfotografi. Med sin faste brændvidde får du skarpe billeder med høj detaljegrad.

Panasonic LUMIX S 24mm F1.8 koster lige nu 6.706 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 7.205 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.706 kr (23. juli 2026) og 7.205 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.706 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic LUMIX S 24 mm F1.8
6.706 kr
+ fri fragt
Total: 6.706 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Panasonic S Lens 24mm F1,8
7.411 kr
Total: 7.411 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Panasonic S Lens 24mm F1,8
7.599 kr
Total: 7.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kikkert-salg.dk favicon
Kikkert-salg.dk
Panasonic S 24mm F/1.8 Kamera objektiv
10.928 kr
+ 39 kr fragt
Total: 10.967 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Panasonic S 24mm F/1.8 Kamera objektiv
10.928 kr
+ 39 kr fragt
Total: 10.967 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.9%

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Kameraobjektiver