Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm F4.0-6.3 II

4.4 (52 anmeldelser)

Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm er et kompakt teleobjektiv med Leica-certificering for overlegen billedkvalitet. Det lette design og det store zoomområde gør det ideelt til natur- og sportsfotografering. Med manuel fokusjustering og autofokusfunktion kan du nemt tilpasse billedkompositionen.

Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm F4.0-6.3 II koster lige nu 13.572 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 13.568 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 13.568 kr (15. april 2026) og 13.572 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 13.572 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic Leica DG Vario-Elmar H-RSA100400 telephoto zoom lens 100 mm
13.572 kr
+ fri fragt
Total: 13.572 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Panasonic Leica Dg Vario-elmar 100-400 Mm / F4.0-6.3 Ii Asph. / Power O.i.s. Milc Ultra-telefoto Zoomobjektiv Sort
13.744 kr
Total: 13.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Panasonic Leica Dg Vario-elmar 100-400 Mm / F4.0-6.3 Ii Asph. / Power O.i.s. Milc Ultra-telefoto Zoomobjektiv Sort
13.744 kr
Total: 13.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Panasonic Lumix G Lens 100-400mm LEICA F4.0-6.3 II
20.642 kr
+ 39 kr fragt
Total: 20.681 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Kameraobjektiver