Panasonic ER-DGP90

4.8 (53 anmeldelser)
Panasonic ER-DGP90
Bedste pris
Stabil pris
1.627kr
2.291 krSPAR 29%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Panasonic ER-DGP90 hårklipper tilbyder en professionel klippeoplevelse både hjemme og i salon. Med en kraftfuld motor og trådløs funktion kan du nyde op til 150 minutters kontinuerlig brug. Denne alsidige enhed leveres med 4 kamtilbehør og en præcis justeringsknap til klippelængde i 7 niveauer, hvilket sikrer en perfekt frisure hver gang.

Panasonic ER-DGP90 koster lige nu 1.627 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.627 kr (16. april 2026) og 1.627 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.627 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Panasonic ER-DGP90-K Hårklipper
1.627 kr
Total: 1.627 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Panasonic Hair Trimmer ER-DGP90
1.635 kr
+ fri fragt
Total: 1.635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic Hårtrimmer ER-DGP90
1.652 kr
+ fri fragt
Total: 1.652 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Panasonic ER-DGP90-K Hårklippare
1.890 kr
Total: 1.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Hair Clipper Panasonic ER-DGP90
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshave favicon
Proshave
Panasonic ER-DGP90 Professionel Hår- og skægtrimmer
2.291 kr
+ fri fragt
Total: 2.291 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Barbering og personlig pleje