Panasonic ER-DGP65

4.8 (39 anmeldelser)
Panasonic ER-DGP65
Bedste pris
Stabil pris
1.024kr
1.568 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Panasonic ER-DGP65 er en topmodel inden for hår- og skægtrimmere, velegnet til både professionelle og private brugere. Den er udstyret med en ultrahurtig lineær motor, der sikrer konstant høj effekt. Med et justeringshjul kan du nemt indstille klippelængden fra 0,8 til 2,0 mm. Tre medfølgende kamme giver fleksibilitet til at opnå præcise klipninger. Trimmeren har et ergonomisk greb, der gør den komfortabel at bruge i længere tid.

Panasonic ER-DGP65 koster lige nu 1.024 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.033 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.024 kr (16. juli 2026) og 1.033 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.024 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Panasonic Hair Clipper ER-DGP65
1.024 kr
Total: 1.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic Hårtrimmer ER-DGP65
1.065 kr
+ fri fragt
Total: 1.065 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Panasonic Hair Trimmer ER-DGP65
1.074 kr
+ fri fragt
Total: 1.074 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Panasonic Hårklippare ER-DGP65
1.245 kr
Total: 1.245 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Panasonic ER-DGP65-K
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Hair Clipper Panasonic
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshave favicon
Proshave
Panasonic ER-DGP65 Professionel Hår- og skægtrimmer
1.568 kr
+ fri fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
anvendelsesområde: På kroppen, Til klipning, Til skæg og overskæg
funktioner: Ledningsfri
type: Klippemaskine