Panasonic ER-CKN2

4.6 (58 anmeldelser)

Panasonic ER-CKN2 er en vandtæt trimmer til skæg, hoved- og kropshår, der indgår i MULTISHAPE modulsystemet. Den har et unikt bladdesign optimeret til forskellige hårtyper og tilbyder 58 præcise længdeindstillinger. Trimmeren er nem at håndtere, kan bruges både tørt og vådt, og rengøres let under rindende vand. Håndtaget har et genopladeligt Ni-MH-batteri og er designet til et sikkert greb. Perfekt til personlig pleje både hjemme og på farten.

Panasonic ER-CKN2 koster lige nu 606 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 602 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 602 kr (09. maj 2026) og 606 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 606 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic Bodytrimmer ER-CKN2-A301
606 kr
+ 39 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Panasonic Multishape skägg/hår ER-CKN2
646 kr
Total: 646 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Panasonic Multishape Kit Body-wide Head Er-ckn2-a301
760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Panasonic Multishape Beard/Hair/Body
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Multishape skæg/hår ER-CKN2
889 kr
Total: 889 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Barberknive og barberblade