Panasonic DMW-BLK22E Batteri

Panasonic DMW-BLK22E er et pålideligt Li-Ion batteri designet til Lumix S5 og GH6 kameraer. Med en kapacitet på 2200 mAh sikrer dette batteri langvarig strøm, ideelt til dine foto- og videooptagelser. Perfekt til professionelle og entusiastiske fotografer, der kræver stabilitet og præcision.

Panasonic DMW-BLK22E Batteri koster lige nu 624 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 611 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 611 kr (15. april 2026) og 624 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 624 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Panasonic Dmw-blk22e Lumix S5 Battery
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Panasonic Dmw-blk22e Lumix S5 Battery
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Panasonic DMW-BLK22E battery Li-Ion
660 kr
+ 39 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Panasonic GH6/S5 battery DMW-BLK22E
1.041 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.080 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Kamera batterier