Panasonic CZ-TK1

Panasonic CZ-TK1 er en pålidelig temperaturføler designet til integration i varmtvandsbeholdere fra andre fabrikater. Den leveres med en praktisk dyklomme og et 6 meter langt følerkabel, hvilket sikrer nem installation og præcis temperaturmåling.

Panasonic CZ-TK1 koster lige nu 609 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 604 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 604 kr (30. maj 2026) og 609 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Panasonic CZ-TK1 temperaturfølersæt til varmtvandbeholder
609 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Panasonic CZ-TK1 temperaturfølersæt til varmtvandbeholder
639 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Panasonic CZ-TK1 temperaturfølersæt til varmtvandbeholder
639 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Panasonic CZ-TK1 temperaturføler sæt til varmtvandbeholder
679 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Panasonic CZ-TK1 føler for brugsvandstank til luft/vand VP
858 kr
+ 79 kr fragt
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Panasonic temperatur føler til varmtvandsbeholder.
977 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.026 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Termoelementer