Panasonic CZ-TAW1B

4.7 (10 anmeldelser)

Panasonic CZ-TAW1B tilbyder smart cloud styring til både luft/vand og luft/luft varmepumper. Den nye forbedrede brugerflade gør det nemt at tilpasse klimakontrol, og produktet er kompatibelt med H- og J-generationerne, hvilket sikrer optimal integration og effektiv styring.

Panasonic CZ-TAW1B koster lige nu 1.124 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.100 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.100 kr (17. april 2026) og 1.124 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.124 kr hos VVS.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVS.dk favicon
VVS.dk
Panasonic CZ-TAW1B Smartcloud WIFI til styring af luft/vand og Luft/Luft VP gen. H & J
1.124 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Panasonic Aquarea Smart Cloud Wi-Fi adapter CZ-TAW1B
1.197 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.236 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Panasonic Luft/Vand Smart Cloud Cz-Taw1B
1.236 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.275 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Panasonic CZ-TAW1B Smartcloud Wi-Fi styring, Til luft/vand VP
1.648 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.727 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Aircondition tilbehør