Panasonic CS-NZ25YKE-1
Laveste pris nogensinde
4.5 (39 anmeldelser)
Panasonic CS-NZ25YKE-1
På lager
Stabil pris
Sammenlign priser
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Panasonic CS-NZ25YKE-1 NZ Etherea luft til luft varmepumpe, indedel, 6,50 kW
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Panasonic CS-NZ25YKE-1 Varmepumpe R32, 2,5 kW køl, Luft/luft, indedel, SEER 8,0
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Leveringstid: 1-2 dage
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Panasonic luft/luft varmepumpe 6,5 kW NZ Nordic Etherna R32 indedel CS-NZ25YKE-1
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Panasonic Luft/Luft Indedel Cs-Nz25Yke-1
Leveringstid: 1-3 dage
Greenline favicon
Greenline
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LavprisVVS favicon
LavprisVVS