Panasonic Aquarea WH-MDC05J3E5

Bedste pris
Stabil pris
27.199kr
38.116 krSPAR 29%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Panasonic Aquarea WH-MDC05J3E5 er en effektiv luft-til-vand monoblok varmepumpe designet til både opvarmning og køling. Velegnet til hjem i kolde klimaer, tilbyder denne 1-fasede model pålidelig ydeevne og energibesparelser. Perfekt til både nye installationer og opgraderinger.

Panasonic Aquarea WH-MDC05J3E5 koster lige nu 27.199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 27.199 kr (25. marts 2026) og 27.199 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 27.199 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Panasonic Aquarea WH-MDC05J3E5 luft til vand varmepumpe, monoblok, 5 kW
27.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 27.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Panasonic luft/vand, Aquarea High Performance udedel, monoblock, 5 kW, Gen. J, 1-faset
29.007 kr
+ 89 kr fragt
Total: 29.096 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Panasonic Aquarea WH-MDC05J3E5 luft til vand varmepumpe, monoblok, 5 kW
29.099 kr
+ 149 kr fragt
Total: 29.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Panasonic WH-MDC05J3E5 L/V monoblok, 5 kW
32.027 kr
+ 49 kr fragt
Total: 32.076 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Panasonic Aquarea WH-MDC05J3E5 luft til vand varmepumpe, monoblok, 5 kW
35.829 kr
+ 149 kr fragt
Total: 35.978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Panasonic Aquarea WH-MDC05J3E5 luft til vand varmepumpe, monoblok, 5 kW
36.189 kr
+ 149 kr fragt
Total: 36.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Panasonic WH-MDC05J3E5, Luft/vand varmepumpe, 5,0 kW varme , Monoblock, Udedel
38.116 kr
+ 79 kr fragt
Total: 38.195 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Klimaanlæg