Panasonic Aquarea L Generation WH-WDG07LE5

Panasonic Aquarea L Generation WH-WDG07LE5 er en udendørs luft til vand varmepumpe med høj ydelse, selv ved lave udetemperaturer. Den benytter det grønne kølemiddel R290 og kan levere op til 75°C fremløbstemperatur. Varmepumpen har et lavt støjniveau og et nyt design i antracit farve, hvilket gør den velegnet til effektiv opvarmning af boligen året rundt.

Panasonic Aquarea L Generation WH-WDG07LE5 koster lige nu 27.399 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 26.399 kr. Vores prishistorik bygger på 62 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 26.399 kr (30. maj 2026) og 30.399 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 27.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Panasonic Aquarea L-gen Hydrosplit luft til vand varmepumpe, udedel, 7 kW
27.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 27.898 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Panasonic Aquarea L-gen Hydrosplit luft til vand varmepumpe, udedel, 7 kW
28.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 28.698 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Panasonic L/V Monoblock Wh-Wdg07Le5
28.920 kr
+ 64 kr fragt
Total: 28.984 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Panasonic Aquarea L-gen Hydrosplit luft til vand varmepumpe, udedel, 7 kW
31.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 32.198 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Panasonic WH-WDG07LE5 varmepumpe, R290, 5,80 kW varme -7/55, luft/vand SCOP 3,62
34.616 kr
+ 79 kr fragt
Total: 34.695 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Ventilation