Panasonic Aquarea High Performance Gen. J 9 kW

Panasonic Aquarea High Performance Gen. J 9 kW er en effektiv luft/vand varmepumpe, designet til at levere pålidelig opvarmning til dit hjem. Med sin monoblock teknologi og 1-fasede drift sikrer den optimal energibesparelse og ydeevne. Ideel til det nordiske klima.

Panasonic Aquarea High Performance Gen. J 9 kW koster lige nu 32.495 kr. En stigning på 14,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 28.469 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 28.469 kr (16. april 2026) og 35.309 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 32.495 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Panasonic Aquarea luft/vand varmepumpe 9 kW Monoblock J-gen R32 1-faset udedel WH-MDC09J3E5
32.495 kr
+ 99 kr fragt
Total: 32.594 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Panasonic WH-MDC09J3E5 L/V monoblok, 9 kW
35.309 kr
+ 49 kr fragt
Total: 35.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Panasonic WH-MDC09J3E5, Luft/vand varmepumpe, 7,0 kW varme , Monoblock, Udedel
42.014 kr
+ 79 kr fragt
Total: 42.093 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Klimaanlæg