Paco Rabanne Ultraviolet Women 80 ml

4.7 (2 anmeldelser)

Paco Rabanne Ultraviolet Women er en Eau de Parfum, der tilbyder en unik sammensætning af krydrede pebernoter, frisk abrikos og en base af brasiliansk rosentræ. Denne 80 ml flakon egner sig perfekt til kvinden, der ønsker en duft med både dybde og friskhed.

Paco Rabanne Ultraviolet Women 80 ml koster lige nu 314 kr. En stigning på 32,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 237 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 237 kr (03. maj 2026) og 314 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 314 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Paco Rabanne Ultraviolet EDP Women 80 ml
314 kr
+ 39 kr fragt
Total: 353 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Ultraviolet Woman 80 ml
333 kr
+ 39 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Paco Rabanne Ultraviolet Woman Edp 80ml
336 kr
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Paco Rabanne Ultraviolet Eau De Parfum Edp 80 Ml
350 kr
+ 40 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Ultraviolet Women 80 ml
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Paco Rabanne Ultraviolet Woman Edp 80ml
552 kr
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum