Paco Rabanne Phantom Refill 200 ml

4.7 (1 anmeldelse)

Paco Rabanne Phantom EDT Refill er en perfekt løsning for den stilbevidste mand, der ønsker at genbruge sin duftflakon. Med topnoter af citron og patchouli, kombineret med hjertenoter af lavendel og bundnoter af vanilje, skaber denne duft en unik og maskulin oplevelse. Perfekt til både hverdag og særlige lejligheder.

Paco Rabanne Phantom Refill 200 ml koster lige nu 695 kr. En stigning på 17,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 590 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 590 kr (13. april 2026) og 695 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 695 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Phantom Refill 200 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Herreparfume Paco Rabanne Phantom EDT 200 ml Genopfyldning
719 kr
+ 69 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Phantom Eau de Toilette 200 ml
780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Phantom EDT Refill 200 ml
896 kr
+ fri fragt
Total: 896 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Phantom Eau De Toilette Refill 200ml
992 kr
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd