Paco Rabanne Phantom Eau de Parfum Intense 100 ml

Paco Rabanne Phantom Intense er en moderne herreduft, der kombinerer frisk lavendel, intens frossen appelsinblomst og varm vanilje. Den appellerer til den eventyrlystne mand, som ser verden som sin legeplads. En duft der fanger energien ved skumringen, perfekt til både dag og nat.

Paco Rabanne Phantom Eau de Parfum Intense 100 ml koster lige nu 559 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (18. juni 2026) og 598 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Phantom Intense EDP 100 ml
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Paco Rabanne Phantom Edp Spray 100 ml Intense
612 kr
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Phantom Intense EDP 100 ml
787 kr
+ fri fragt
Total: 787 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Paco Rabanne Phantom Intense Eau de Parfum 100ml
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Phantom Eau De Parfume Intense 100 ml
815 kr
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Phantom Eau de Parfum Intense 100 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Phantom Intense Eau De Parfum 100 ml
970 kr
+ fri fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne