Paco Rabanne Phantom 50 ml

Paco Rabanne Phantom er en forførende herreduft, der kombinerer forfriskende noter af bergamot, citron og rabarber for en maskulin og unik duftoplevelse. Perfekt til den moderne mand, der ønsker at udstråle selvsikkerhed og stil uanset anledning.

Paco Rabanne Phantom 50 ml koster lige nu 487 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 452 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 452 kr (28. april 2026) og 498 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 487 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Paco Rabanne Phantom Edp Spray 50 ml
487 kr
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Phantom 50 ml
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Phantom Parfum 50 ml
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Paco Rabanne Phantom Eau de Parfum 50ml
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Phantom Parfum 50 ml
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Phantom Edp Spray
660 kr
+ 210 kr fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne