Paco Rabanne Olympea Flora Eau de Parfum Intense 30 ml

4.7 (968 anmeldelser)

Paco Rabanne Olympea Flora Eau de Parfum Intense kombinerer elegance og feminin kraft. Denne parfume fremhæver en buket af roser og pæoner, der smelter sammen med en sensuel note af solbær. Perfekt til dem, der ønsker en langvarig og blomstret duftoplevelse.

Paco Rabanne Olympea Flora Eau de Parfum Intense 30 ml koster lige nu 313 kr. En stigning på 24,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 252 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 252 kr (25. april 2026) og 313 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 313 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Paco Rabanne Olympea Flora Intense Edp Spray 30 ml
313 kr
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Olympéa Flora Intense Eau De Parfum 30 ml
316 kr
+ 39 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Olympea Flora EDP 30 ml
344 kr
+ 39 kr fragt
Total: 383 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Olympea Flora Eau de Parfum Intense 30 ml
385 kr
+ 39 kr fragt
Total: 424 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Paco Rabanne Olympéa Flora Eau de Parfum 30 ml
389 kr
+ 69 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Olympea Flora Eau De Parfum Intense 30 ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Olympéa Flora Eau De Parfum Intense 30 ml
560 kr
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum