Paco Rabanne Olympéa Flora Eau De Parfum 80 ml

Olympéa Flora fra Paco Rabanne er en sofistikeret Eau de Parfum, der blander yndefulde roser og pæoner med en sensuel note af solbærsorbet. Denne parfume giver dig en følelse af tidløs elegance og femininitet, perfekt til enhver speciel lejlighed.

Paco Rabanne Olympéa Flora Eau De Parfum 80 ml koster lige nu 518 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 480 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 480 kr (03. juni 2026) og 661 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 518 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Olympea Flora Eau De Parfum For Women 80 ml
518 kr
+ 39 kr fragt
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Olympea Flora EDP 80 ml
633 kr
+ fri fragt
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Paco Rabanne Olympea Flora EDP 80 ml
819 kr
+ 69 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Olympéa Flora Eau De Parfum Intense 80 ml
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Olympea Flora Eau De Parfum Intense 80 ml
1.130 kr
+ fri fragt
Total: 1.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.3%

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne