Paco Rabanne Olympéa EDP 50 ml

Paco Rabanne Olympéa Eau de Parfum er en fortryllende duft, der kombinerer friskhed med en orientalsk aura. Med topnoter af grøn mandarin og ingefærblomster, hjertenoter af saltet vanilje, og basenoter af cashmere træ og ambra, tilbyder den en unik duftoplevelse til den moderne kvinde.

Paco Rabanne Olympéa EDP 50 ml koster lige nu 463 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 452 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 452 kr (30. april 2026) og 477 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 463 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Olympea 50 ml
463 kr
+ 39 kr fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Paco Rabanne Olympea Edp Spray 50 ml
477 kr
Total: 477 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Olympea EDP 50 ml
583 kr
+ fri fragt
Total: 583 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Paco Rabanne Olympéa EDP 50 ml
599 kr
+ 79 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Olympea Eau De Parfum 50 ml
810 kr
+ fri fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.9%

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne