Paco Rabanne Olympéa Eau De Parfum 80 ml

Paco Rabanne Olympéa Eau De Parfum er en henrivende og sensuel duft, der kombinerer friskhed med orientalske noter. Duften byder på sensuelle salte vaniljenoter, grønne mandariner og en delikat blanding af liljer og jasmin. En ægte signatur fra Paco Rabanne, der fremmaner billedet af styrke og elegance.

Paco Rabanne Olympéa Eau De Parfum 80 ml koster lige nu 586 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 585 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 585 kr (15. juli 2026) og 626 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 586 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Olympea Eau De Parfum 80 ml
586 kr
+ 39 kr fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Paco Rabanne Olympea Edp Spray 80 ml
626 kr
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Olympea EDP 80 ml
663 kr
+ fri fragt
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Paco Rabanne Olympéa Edp 80 Ml
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Olympéa Eau De Parfum 80 ml
897 kr
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Olympea Eau De Parfum 80 ml
990 kr
+ fri fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne