Paco Rabanne Million Gold for Her Eau de Parfum 50 ml

Oplev Paco Rabanne Million Gold for Her Eau de Parfum, en fortryllende duft med en harmonisk blanding af frisk citrus og blomsteragtige noter. Denne parfume giver en varm, krydret finish, der udstråler elegance og styrker din selvtillid. Perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.

Paco Rabanne Million Gold for Her Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 530 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 493 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 493 kr (03. juli 2026) og 540 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 530 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Paco Rabanne Million Gold For Her Edp Spray 50 ml
530 kr
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Million Gold For Her Edp Spray 50ml
551 kr
+ 39 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Million Gold For Her EDP Refillable 50 ml
590 kr
+ fri fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Million Gold for Her Eau de Parfum 50 ml
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Million Gold For Her Eau De Parfum 50ml
836 kr
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Million Gold For Her Eau De Parfum 50 ml
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne