Paco Rabanne Lady Million Royal 80 ml

Paco Rabanne Lady Million Royal Eau de Parfum er en blomstret duft, der fremhæver glamour og sensualitet. Med en lækker frugtagtig note, er denne parfume skabt til kvinder, der ønsker at udtrykke deres autenticitet og feminine styrke. Den er perfekt til både hverdag og særlige lejligheder.

Paco Rabanne Lady Million Royal 80 ml koster lige nu 632 kr. En stigning på 10,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 574 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 574 kr (03. maj 2026) og 648 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 632 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Lady Million Royal Eau de Parfum Spray 80ml
632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Lady Million Royal EDP 80 ml
662 kr
+ fri fragt
Total: 662 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Lady Million Royal 80 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dameparfume Paco Rabanne Lady Million Royal EDP 80 ml
829 kr
+ 69 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Lady Million Royal Eau De Parfum 80 ml
865 kr
Total: 865 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Lady Million Royal Eau De Parfum 80 ml
1.030 kr
+ fri fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne