Paco Rabanne Lady Million Royal 50 ml

Paco Rabanne Lady Million Royal Eau de Parfum er en luksuriøs og feminin duft, der kombinerer frugtagtige og blomstrede noter. Den er skabt til den moderne kvinde, der ønsker at udstråle glamour og sensualitet. En perfekt duft til både hverdag og særlige lejligheder.

Paco Rabanne Lady Million Royal 50 ml koster lige nu 439 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 435 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 435 kr (10. april 2026) og 503 kr (11. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 439 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Lady Million Royal Eau de Parfum Spray 50ml
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Lady Million Royal 50 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Lady Million Royal EDP 50 ml
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Lady Million Royal Eau De Parfum 50 ml
702 kr
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Lady Million Royal Eau De Parfum 50 ml
810 kr
+ fri fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne