Paco Rabanne Lady Million 80 ml

Paco Rabanne Lady Million Eau de Parfum er en eksklusiv duft, der indhyller dig i en aura af selvtillid og elegance. Med noter af neroli, er denne parfume skabt til kvinden, der tør gå efter det overdådige liv. Perfekt til både hverdag og særlige anledninger, hvor du ønsker at fremhæve din femininitet.

Paco Rabanne Lady Million 80 ml koster lige nu 547 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 544 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 544 kr (21. juli 2026) og 617 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 547 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Lady Million 80 ml
547 kr
+ 39 kr fragt
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Paco Rabanne Lady Million EDP 80 ml
647 kr
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Paco Rabanne Lady Million EDP
690 kr
+ fri fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Lady Million EDP 80 ml
755 kr
+ fri fragt
Total: 755 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Lady Million 80 ml
775 kr
+ fri fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Paco Rabanne Lady Million Eau de Parfum 80 ml
779 kr
+ 79 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Paco Rabanne Lady Million Eau De Parfum Edp 80 Ml
880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Lady Million Eau De Parfum 80 ml
922 kr
Total: 922 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Lady Million Eau De Parfum 80 ml
1.030 kr
+ fri fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.4%

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne