Paco Rabanne Fame Intense Eau de Parfum 80 ml

Oplev den forførende Paco Rabanne Fame Intense Eau de Parfum. Denne duft kombinerer luksuriøse blomster med varme og lysende noter, der omslutter huden som gyldne solstråler. Skabt til den selvsikre kvinde, giver den dig en aura af elegance og selvtillid.

Paco Rabanne Fame Intense Eau de Parfum 80 ml koster lige nu 734 kr. En stigning på 29,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 565 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 565 kr (02. juni 2026) og 770 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 734 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
PACO RABANNE Fame Intense Edp Spray Refilable 80 ml
734 kr
+ 39 kr fragt
Total: 773 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Paco Rabanne Fame Intense Eau de Parfum 80 ml
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Rabanne Fame Eau De Parfume Intense Refilll 80 ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Rabanne Fame Intense EDP Refillable 80 ml
967 kr
+ fri fragt
Total: 967 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Rabanne Fame Intense Eau De Parfum 80 ml
1.175 kr
+ fri fragt
Total: 1.175 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.4%

Specifikationer

Mærke: paco rabanne
Kategori: Parfume og eau de cologne