Owl Labs Meeting Owl 3

4.5 (561 anmeldelser)
Owl Labs Meeting Owl 3
Bedste pris
Faldet 3.3%
7.672kr
12.339 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Owl Labs Meeting Owl 3 er din ultimative løsning til videokonferencer. Med 360-graders kamera, 1080p HD opløsning og indbygget mikrofon og højttaler, sikrer det krystalklar lyd og video. Det trådløse design og USB-C tilslutning gør det nemt at integrere i enhver arbejdsplads.

Owl Labs Meeting Owl 3 koster lige nu 7.672 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 8.159 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.672 kr (16. juli 2026) og 8.159 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.672 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Owl Labs Meeting Owl 3 Konferencekamera
7.672 kr
Total: 7.672 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
OWL LABS Meeting Owl 3 conference camera
8.014 kr
+ fri fragt
Total: 8.014 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Owl Labs Meeting Owl 3 360-graders, 1080p Hd Smart Videokonferencekamera Microsoft Teams Certified
8.624 kr
Total: 8.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Owl Labs Meeting Owl 3 360-graders, 1080p Hd Smart Videokonferencekamera Microsoft Teams Certified
8.624 kr
Total: 8.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Owl Labs Meeting Owl 3 Video
12.339 kr
+ fri fragt
Total: 12.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.3%

Specifikationer

Mærke: Owl Labs
Kategori: Webcams