Osaka Hjørnebord

Osaka hjørnebord fra House Nordic tilføjer en moderne elegance til dit hjem. Med sin røgfarvede egefiner og stilfulde koniske base passer det perfekt ind i enhver stue. Ideelt til små rum eller hjørner, hvor det kan fungere som et nydeligt og funktionelt møbel.

Osaka Hjørnebord koster lige nu 1.329 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.263 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.263 kr (17. maj 2026) og 1.329 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.329 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Osaka hjørnebord, rund røgfarvet egefiner
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Osaka Hjørnebord Hjørnebord, Egefiner, Smoked Ø40X50 Cm
1.352 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.401 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Osaka Hjørnebord, smoked eg, Ø40xh:50cm
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Osaka hjørnebord Ø40cm egefiner
1.449 kr
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC OSAKA HØJBORD SMOKED 50
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.3%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sideborde