Orbis Viaris Uni ladestander, Type 2, 22 kW, WiFi

Orbis Viaris Uni er en smart ladestander til elbiler med 22 kW effekt og 5 meter type 2 kabel. Den er velegnet til både private hjem, boligforeninger og virksomheder. Med intelligent strømstyring tilpasses opladningen automatisk. Ladestanderen understøtter både WiFi og Ethernet for fleksibel installation.

Orbis Viaris Uni ladestander, Type 2, 22 kW, WiFi koster lige nu 7.299 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 7.002 kr. Vores prishistorik bygger på 62 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.002 kr (12. juni 2026) og 7.348 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.299 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Orbis Viaris Uni ladestander, Type 2, 22 kW, WiFi
7.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Orbis Viaris UNI billader, 3F, 22kW/32A, 5 meter kabel type 2, WiFi/Ethernet IP54
7.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Orbis Viaris Uni Ladestander 3F 22 kW 32 A, 5 meter, Wi-Fi Ethernet
7.421 kr
+ fri fragt
Total: 7.421 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Orbis Viaris Uni ladestander, Type 2, 22 kW, WiFi
7.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Orbis Viaris Uni ladestander, Type 2, 22 kW, WiFi
7.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Orbis Viaris Uni ladeboks, Type 2, 22 kW, WiFi
7.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 8.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Orbis VIARIS UNI 3F/ 22kW/32A Ethernet / 5 M ladekabel
8.263 kr
+ 49 kr fragt
Total: 8.312 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Orbis Viaris Uni ladeboks, Type 2, 22 kW, WiFi
12.759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 12.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Orbis