Oras Saga 3933F Køkkenarmatur

Oras Saga 3933F køkkenarmatur kombinerer stilrent design med funktionalitet. Med en høj svingtud og fleksible slanger, passer det perfekt i moderne køkkener. Svingradius er forindstillet til 120° og kan justeres efter behov, hvilket sikrer optimal bevægelsesfrihed. Armaturet tilbyder også mulighed for begrænsning af både temperatur og vandmængde.

Oras Saga 3933F Køkkenarmatur koster lige nu 610 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 581 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 581 kr (30. maj 2026) og 641 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 610 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Saga 3933F køkkenarmatur, krom
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Oras Saga 3933F Køkkenarmatur med høj svingtud og flexslanger : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Saga kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, Krom
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Saga køkkenarmatur, krom
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Saga Køkkenarmatur Høj Tud & Flexslanger
706 kr
+ 72 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Saga køkkenarmatur, krom
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Saga køkkenarmatur, krom
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Saga 3933F Køkkenarmatur med høj svingtud og flexslanger
991 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.0%

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vandhaner