Oras Saga 3931F

Oras Saga 3931F køkkenarmatur kombinerer et moderne design med funktionalitet. Med sin høje svingtud og kromfinish passer det perfekt ind i ethvert køkken. Svingradius kan justeres fra 120° til 60° for fleksibel brug.

Oras Saga 3931F koster lige nu 672 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 653 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 653 kr (25. maj 2026) og 724 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 672 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Saga 3931F køkkenarmatur, krom
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Oras Armatur Saga 3931 F Krom : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
679 kr
+ fri fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Saga kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, Krom
710 kr
+ 39 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Saga køkkenarmatur, krom
1.249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Saga køkkenarmatur, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Saga køkkenarmatur, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Saga 3931F køkkenarmatur med høj svingtud. 120/60grader
1.878 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.957 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Oras Saga 3931F køkkenarmatur med høj svingtud
2.156 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vandhaner