Oras Saga 3930F Køkkenarmatur

4.4 (19 anmeldelser)

Oras Saga 3930F køkkenarmatur kombinerer stilfuldt design med praktisk funktionalitet. Det er udstyret med en svingtud, der kan justeres mellem 40°-120°, hvilket gør det ideelt til både store og små køkkener. Med fleksible slanger og indstillinger for temperatur- og vandbegrænsning sikrer det komfort og vandbesparelse i daglig brug.

Oras Saga 3930F Køkkenarmatur koster lige nu 543 kr. En stigning på 8,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 501 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 501 kr (30. maj 2026) og 543 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 543 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Saga 3930F køkkenarmatur, krom
543 kr
+ 39 kr fragt
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Oras Armatur Saga Krom 3930F : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Saga køkkenarmatur, krom
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Saga kkkenarmatur, Normal tud, 1-grebs, Krom
590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Saga køkkenarmatur, krom
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
SAGA KØKKENARMATUR MED FLEXSLANGER
627 kr
+ 78 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Saga Køkkenarmatur Med Flexslanger
649 kr
+ 64 kr fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Saga køkkenarmatur, krom
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Saga 3930F Køkkenarmatur med svingtud og fleksslange
833 kr
+ 79 kr fragt
Total: 912 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Oras Køkken Saga 3930f
1.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vandhaner
type: Køkken