Oras Saga 3910F

4.6 (29 anmeldelser)

Oras Saga 3910F er et tidløst håndvaskarmatur i krom, der kombinerer moderne design med praktisk funktionalitet. Ideelt til badeværelser, tilbyder det justerbar vandmængde og temperatur. Fleksible tilslutninger gør installationen enkel og problemfri.

Oras Saga 3910F koster lige nu 505 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 485 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 485 kr (03. maj 2026) og 505 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 505 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Oras Saga 3910F, Vask til badeværelset, Krom : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
505 kr
+ fri fragt
Total: 505 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Saga 3910F håndvaskarmatur, krom
508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Saga hndvaskarmatur, krom
543 kr
+ 39 kr fragt
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Oras SAGA 3910F Håndvask armatur. Med flexslange
573 kr
+ 78 kr fragt
Total: 651 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Saga Håndvaskarmatur Uden Bundventil
573 kr
+ 64 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras SAGA 3910F Håndvask armatur. Med flexslange
776 kr
+ 79 kr fragt
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.1%

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Hjem og have