Oras Saga 3904F

Oras Saga 3904F håndvaskarmatur er designet til moderne badeværelser med et elegant og funktionelt udseende. Med en praktisk bundventil og mulighed for at begrænse både temperatur og vandmængde, sikrer dette armatur en skånsom og bæredygtig vandoplevelse. Det strømlinede design passer perfekt til ethvert badeværelse.

Oras Saga 3904F koster lige nu 580 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 557 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 557 kr (03. maj 2026) og 580 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 580 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Oras Saga 3904F, Vask til badeværelset, Krom : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
580 kr
+ fri fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Saga 3904F håndvaskarmatur med bundventil, krom
604 kr
+ 39 kr fragt
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Saga hndvaskarmatur, krom, 3904F
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Saga Håndvaskarmatur Med Bundventil
685 kr
+ 64 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Saga håndvaskarmatur, krom
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Saga 3904F Håndvaskarmatur. Med bund ventil og flexslange
899 kr
+ 79 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Oras Håndvask Saga 3904f
1.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.1%

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vandhaner