Oras Safira køkkenarmatur

Oras Safira køkkenarmatur er designet til funktionalitet og holdbarhed. Med en svingbar tud og justerbar svingradius er den perfekt til både køkken og bryggers. Den integrerede mulighed for at begrænse temperatur og vandflow sikrer besparelser på vand- og energiforbruget. Armaturet leveres med fleksible tilslutningsslanger, der gør installationen nem.

Oras Safira køkkenarmatur koster lige nu 879 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 847 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 847 kr (25. maj 2026) og 890 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 879 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Oras Safira 1030FS køkkenarmatur med lav tud, krom : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Safira 1030FS køkkenarmatur med lav tud, krom
886 kr
+ 39 kr fragt
Total: 925 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Safira kkkenarmatur, Lav tud, 1-greb, Krom
983 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.022 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Safira køkkenarmatur, krom
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Safira køkkenarmatur, krom
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Safira køkkenarmatur, krom
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Safira køkkenarmatur med svingtud, krom
1.716 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.795 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vandhaner