Oras Safira køkkenarmatur

Oras Safira køkkenarmatur kombinerer enkelhed og funktionalitet med en 5 liters vandvarmer. Ideel til fritidshuse, hvor varmt vand er en nødvendighed. Det stilrene design i krom gør armaturet til et stilfuldt valg, der også sparer på vand- og energiforbruget.

Oras Safira køkkenarmatur koster lige nu 1.899 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.709 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.709 kr (03. maj 2026) og 1.899 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Safira kkkenarmatur, 5 liter varmvandtsbeholder, Normal tud, 1-grebs, Krom
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Safira køkkenarmatur med vandvarmer, krom
1.929 kr
+ fri fragt
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Safira køkkenarmatur, 5 liters vandvarmer, krom
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Safira køkkenarmatur, 5 liters vandvarmer, krom
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Safira køkkenarmatur, 5 liters vandvarmer, krom
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Safira Køkkenarmatur med vandvarmer til fritidshuset.
3.093 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.172 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vandvarmere