Oras Safira 1003F

4.6 (41 anmeldelser)

Oras Safira 1003F er et praktisk håndvaskarmatur med indbygget vandvarmer, ideelt til fritidshuse og steder uden varmtvandforsyning. Det har en maksimal vandstrøm på 5 liter pr. minut og sikrer konstant adgang til opvarmet vand. Dens enkle design passer perfekt i badeværelsesmiljøer, hvor funktion møder æstetik.

Oras Safira 1003F koster lige nu 1.621 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.511 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.511 kr (21. april 2026) og 1.621 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.621 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Safira hndvaskbatteri med vandvarmer, Krom
1.621 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.660 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Safira 1003F håndvaskarmatur med vandvarmer, krom
1.660 kr
+ fri fragt
Total: 1.660 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Safira Håndvaskarmatur Med 5L Vandvarmer
1.741 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.780 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Safira håndvaskarmatur, 5 liters vandvarmer, krom
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Safira håndvaskarmatur, 5 liters vandvarmer, krom
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Safira håndvaskarmatur, 5 liters vandvarmer, krom
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Safira Håndvaskarmatur med vandvarmer til fritidshuset.
2.774 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.853 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.8%

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vandvarmere
kapacitet: 5 l