Oras Nova 7402

Oras Nova 7402 er et elegant brusesystem, der forener moderne design med funktionalitet. Det inkluderer en stor Ø200 mm hovedbruser og praktisk håndbruser. Systemet har skoldningssikring ved 38°C og justerbar brusestang, hvilket sikrer en behagelig og sikker bruseoplevelse hver gang.

Oras Nova 7402 koster lige nu 2.499 kr. En stigning på 12,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.218 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.218 kr (03. maj 2026) og 2.499 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Oras Brusearmatur Nova 7402 Krom : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Nova Rain brusesystem, krom
2.594 kr
+ fri fragt
Total: 2.594 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Nova Rain 7402 brusesæt, krom
2.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Nova Rain 7402 brusesæt, krom
2.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Nova Rain 7402 brusesæt, krom
2.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Rain shower Termostatisk brusersystem Ø200mm hovedbruser
3.698 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.777 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.7%

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Brusehoveder