Oras Electra 92 Håndvaskarmatur

Oras Electra 92 håndvaskarmaturet i krom bringer moderne elegance til dit badeværelse med sit tidløse design og sensorstyring. Det berøringsfri design sikrer en hygiejnisk oplevelse, mens Bluetooth-funktionaliteten tilbyder brugervenlig styring og justering. Ideel til dem, der ønsker både stil og funktionalitet.

Oras Electra 92 Håndvaskarmatur koster lige nu 1.338 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.290 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.290 kr (08. april 2026) og 1.338 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.338 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Oras Electra berringsfrit hndvaskarmatur, 3 V, Bluetooth, krom
1.338 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.377 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Oras Electra 92 håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Oras Electra håndvaskarmatur, 3 V, Bluetooth
1.765 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.814 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Oras Electra 92 håndvaskarmatur, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Oras Electra 92 håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oras Electra 9210FZ berøringsfrit håndvaskarmatur, 3V, Bluetooth, krom
1.938 kr
+ fri fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Oras Electra Håndvaskarmatur, 3 V, Bluetooth, 9210FZ. Krom
2.275 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.354 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Vandhaner