Oral-B Pro3 3500 Eltandbørste

Bedste pris
Stabil pris
286kr
719 krSPAR 60%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev avanceret tandpleje med Oral-B Pro3 3500 Eltandbørste. Den tilbyder 360° tryksensorteknologi og tre rensetilstande, der sikrer en skånsom, men effektiv børstning. Det slanke design og den medfølgende rejseetui gør den perfekt til brug både hjemme og på farten.

Oral-B Pro3 3500 Eltandbørste koster lige nu 286 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 286 kr (17. april 2026) og 286 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 286 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B Pro3 Black + Extra CA Børste Hoved + Rejseetui
286 kr
Total: 286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Oral-B Pro 3500 sort with Travel Case Gift set
328 kr
+ 39 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste Pro3 Black + Extra Refill + TC
394 kr
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
OralB Pro 3 Sort
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste Pro 3 3500 Black Edition + Extra CA Black Brush Head + Travel Case
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Oral B Pro 3 3500 Black Edition mit Reise-Etui JAS22
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Oral-B Pro 3 3500 Voksen Roterende tandbørste Sort
498 kr
+ 39 kr fragt
Total: 537 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Oral-B Pro Series 3 sort inkl. rejseetui El-tandbørste
660 kr
+ 49 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste Pro3 Sort + Ekstra Refill + TC
719 kr
Total: 719 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Tandbørster