Oral-B Pro 3 3900 Duopack

4.6 (1 anmeldelse)
Oral-B Pro 3 3900 Duopack
Bedste pris
Stabil pris
472kr
944 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oral-B Pro 3 3900 Duopack giver dig en effektiv tandplejeoplevelse med sin elektriske tandbørste designet til voksne. Med dens stilfulde sort og lyserøde edition, kombinerer den funktionalitet og æstetik. De roterende og pulserende bevægelser sikrer en grundig rengøring af tænderne, hvilket gør den til et ideelt valg til daglig mundpleje.

Oral-B Pro 3 3900 Duopack koster lige nu 472 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 472 kr (17. april 2026) og 472 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 472 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B Pro 3 3900 Duopack Black-Pink Edition
472 kr
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Electric toothbrush Pro3 3900N Black CA + Pink CA
490 kr
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste Pro3 3900N Sort CA + Pink CA
589 kr
Total: 589 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Szczoteczka Oral-B Pro 3 3900N Black/Pink +2 raczka
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste Pro 3 3900N Sort/Pink 2 håndtag
687 kr
+ 39 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Oral-B Pro 3 Tandbørste DUO 3900N
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Oral-B Pro 3 DUO Tandbørste 3900N
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Oral-B Pro 3 Gift Edition. Voksen pulserende El tandbørste. Duopack Black-Pink Edition
700 kr
+ 39 kr fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Den Glade Mund favicon
Den Glade Mund
Oral-B Pro 3 3900 El-tandbørste Duopack Black-Pink Edition
755 kr
+ fri fragt
Total: 755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Oral-B Oral-B Pro 3 3900N Eltandbørste Duo Black/Pink 8006540760277 Modsvarer: N/A
919 kr
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Oral-B Pro 3 3900N Duo Gift Set Black/Pink
944 kr
+ fri fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Mundpleje
farve: Black
funktioner: Genopladelig
type: Elektrisk